SZKOLENIA

szkolenia

Pierwsze certyfikowane szkolenie z zakresu odczytu danych elektronicznych w Polsce.

Zapraszamy na szkolenie 5-9 czerwca 2017 – czytaj więcej

 

Szkolenia z zakresu odczytu danych elektronicznych z pojazdów.


Crash Data Poland jest częścią stowarzyszenia EUDARTS (EU Data Analysis Research Training & Service Association).

Stowarzyszenie EUDARTS zrzesza 30 członków z krajów europejskich. Celem stowarzyszenia jest stworzenie wyspecjalizowanego portfolio rozwiązań elektronicznych z bezproblemowym łączem do modułów elektroniki samochodowej stworzonych z myślą o rynku europejskim i potrzebach służb policyjnych jak również szkolenia z tego zakresu dla policji, biegłych i rzeczoznawców.

Na polskim rynku partnerem EUDARTS z tego zakresu jest Crash Data Poland Sp. z o.o.

Stowarzyszenie wspólnie z firmą AS DARS Germany, amerykańską firmą szkoleniową i spółką TRDARTS przygotowało cykl szkoleń z zakresu odczytu danych wypadkowych:

  • EURO CDR Technik (użytkownik)
  • EURO CDR Technik szkolenie on-line
  • CDR Analityk
  • Trener CDR

Stowarzyszenie szkoli również Trenerów CDR w różnych krajach – tak aby możliwe było szkolenie techników lub analityków w językach ojczystych. Dlatego też Crash Data Poland zaprasza na szkolenia w języku polskim.
Możliwe jest również odbycie szkolenia w każdym z dostępnych w EUDARTS terminów w języku angielskim, niemieckim czy holenderskim.

Egzaminy i zapisy prowadzone są przez Crash Data Poland i EUDARTS Association.

Szkolenia EURO CDR przygotowane są specjalnie na rynek europejski zgodnie z przepisami i prawem europejskim i zawierają głównie przykłady z Europy z uwzględnieniem kilku przypadków z rynku amerykańskiego.

Poniżej znajdziesz więcej informacji nt. naszych szkoleń:

CDR Crash Data Retrieval Technik on-line

Naucz się podstaw obsługi CDR w swoim własnym domu lub biurze. EUDARTS oferuje jednodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR on-line. SZKOLENIE DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Nasze szkolenie wyjaśnia na czym polega Event Data Recording (EDR – elektroniczny zapis danych) i udziela szczegółowych instrukcji obsługi systemu CDR. Przygotuje to każdego z uczestników szkolenia do skutecznego wykorzystania systemu CDR w ich pracy. Więcej informacji nt. szkolenia
Koszt szkolenia: 200 EURO + VAT / uczestnik

Szkolenie CDR Crash Data Retrieval – Technik

Jednodniowe szkolenie dla techników CDR odczytujących dane z aut powypadkowych z wykorzystaniem system CDR BOSCH.

UWAGA: aby móc analizować i interpretować raporty CDR należy z sukcesem ukończyć 4 dniowe szkolenie CDR Crash Data Retrieval – Analityk. Więcej informacji nt. szkolenia

Koszt szkolenia: 350 EURO + VAT

Szkolenie CDR Crash Data Retrieval – Analityk

Pierwsze w Europie pełne szkolenie z zakresu CDR Data Użytkownik/Analityk.

Podczas szkolenia rekonstruktorzy i biegli otrzymują pełną wiedzę z zakresu funkcjonowania samochodowego systemu EDR Event Data Recorder jego funkcji i komponentów; historii i ewolucji EDR jak również uczy rozszerzonej interpretacji danych umożliwiających przełożenie danych z raportów CDR na rekonstrukcję konkretnego zdarzenia.

Europejska wersja szkolenia przygotowana jest pod potrzeby naszego rynku w oparciu o europejskie regulacje i legislację i zawiera głównie przykłady z rynku europejskiego z uwzględnieniem kilku przykładów z USA. Więcej informacji nt. szkolenia

Koszt szkolenia: 1 200 EURO + VAT