Crash Data Poland Sp. z o.o. powstała w czerwcu 2015 roku.

 

Nasza działalność skoncentrowana jest na rosnących potrzebach sektorów motoryzacyjnego i ubezpieczeń komunikacyjnych, a ściślej na analizie i raportowaniu danych wypadkowych zapisywanych w pojazdach podczas zdarzeń, wypadków i wykroczeń drogowych. W oparciu o odczytane dane przygotowujemy raporty, których zawartość zależy od konkretnych potrzeb.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wiele danych rejestrowanych jest przez moduły kontrolne pojazdów.

Są to dane mogące pomóc między innymi w odtworzeniu przebiegu wypadku. Wyniki analizy można wykorzystać w sprawach spornych, w próbach wyłudzenia odszkodowań jak również przy ocenie sprawności aut kupowanych na rynku wtórnym.

 

Posiadamy praktyczną wiedzę w zakresie elektroniki samochodowej, systemów bezpieczeństwa, telemetrii i kontroli trakcji gromadzoną przez wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Mamy również kompetencje techniczne, analityczne i doradcze zdobyte w sektorach telekomunikacyjnym i informatycznym.

 

Dla nas komunikaty sieci CAN nie mają żadnych tajemnic!
Zbudowaliśmy platformę testową do symulacji zderzeń dla czujników poduszek powietrznych, zdiagnozowaliśmy i naprawiliśmy dziesiątki uszkodzonych w wypadkach systemów bezpieczeństwa. Znamy je od podszewki.

 

Jesteśmy partnerem stowarzyszenia EuDarts Group.

 

Celem stowarzyszenia jest stworzenie wyspecjalizowanego portfolio rozwiązań elektronicznych z bezproblemowym łączem do modułów elektroniki samochodowej dla potrzeb komercyjnych i policji. Stowarzyszenie przygotowuje i prowadzi szkolenia z zakresu odczytu i analizy danych elektronicznych.

Na polskim rynku jedynym partnerem EUDARTS z tego zakresu jest Crash Data Poland Sp. z o.o.

Współpraca z EUDARTS daje nam mozliwość korzystania ze wspólnych doświadczeń na wielu rynkach, na których rozwijane są kompetencje w zakresie odczytu, raportowania i analizowania informacji niezbędnych do rozwiązywania kwestii spornych na rynku ubezpieczeń i oszustw komunikacyjnych, a także w szeroko pojętym sektorze motoryzacyjnym.

 

Crash Test 21.09.2018 - IV Sympozjum PSBS "Wypadki drogowe w praktyce biegłych"

Potrzebujesz kontaktu