Technik

Szkolenie CDR Crash Data Retrieval – Technik

1-dniowe szkolenie dla użytkowników chcących wykonywać odczyt elektronicznych danych wypadkowych z pojazdów przy pomocy system Bosch CDR.

UWAGA: Do analizy danych z raportów CDR konieczne jest pozytywne ukończenie 4-dniowego szkolenia CDR Crash Data Retrieval – Analityk.

Zakres szkolenia
Podłączenie systemu CDR do pojazdu, obejście prostych problemów z łącznością z systemem. Obrazowanie danych z modułu poduszek powietrznych lub modułów kontrolnych pojazdu. Ocena integralności odczytanych danych.

Szkolenie kończy się pisemnym egzaminem i jest certyfikowane przez EUDARTS.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie

Szkolenie przeznaczone jest dla wykwalifikowanych rekonstruktorów wypadków i biegłych. Przed rozpoczęciem szkolenia należy przejść krótki kurs wstępny on-line.

Metoda szkoleniowa
Szkolenie mam charakter stacjonarny. Zakres szkolenia obejmuje część teoretyczną i ćwiczenia praktyczne. Szkolenie zakończone jest pisemnym egzaminem.

Narzędzie potrzebne podczas szkolenia 

  • Laptop z dostępem wifi.
  • Windows 7 lub nowsze.
  • Zainstalowane oprogramowanie Bosch CDR.
  • Jeśli szkolenie odbywa się w wybranym przez Twoją firmę miejscu niezbędny będzie dostęp do internetu. Test końcowy odbywa się on-line.

Terminy szkoleń 

Szkolenia odbywają się w różnych terminach na terenie Europy. Możemy również przeprowadzić szkolenie w wybranym przez klienta miejscu dla grup 14-20 uczestników.