Klienci
Indywidualni

Jeśli planujesz zakup auta z rynku wtórnego, chcesz mieć pewność, że samochód sprowadzony spoza kraju jest rzeczywiście wart swojej ceny, że nie kupujesz wraku w pięknym opakowaniu z wypolerowanym lakierem odczyt danych elektronicznych z pojazdu pozwoli potwierdzić faktyczny stan pojazdu a wraz z nim wartość kupowanego samochodu.
Otrzymujesz pewność kondycji i ceny używanego auta.

Obiektywna ocena kondycji pojazdu

Wykorzystywana technologia pozwala nam skutecznie ocenić stan pojazdu. Odczytujemy informacje związane z usterkami, eksploatacją pojazdu, jego historią operacyjną, nienależytym wykonaniem usług naprawczych oraz próbą manipulacji i fałszowania danych. Zyskujesz cenną wiedzę na temat kupowanego auta

Brak ograniczeń geograficznych

Możliwość wykonywania zdalnych odczytów sprawia, że nie ogranicza nas odległość. Odczytujemy dane z miejsca postoju pojazdu. Działamy szybko i na masową skalę, dzięki czemu minimalizujemy czas realizacji usługi, przy jednoczesnym zachowaniu skuteczności działania.

Szeroki wachlarz marek i modeli pojazdów

Wykonujemy odczyty danych w większości marek i modeli pojazdów osobowych będąc niekwestionowanym liderem na rynku.
W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie klientów, nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania, które podnoszą standard naszych usług.

Dane, które prezentujemy w raporcie, dają pewność wartości pojazdu. Oferując wsparcie naszych ekspertów sprawiamy, że zakup auta z rynku wtórnego odbywa się bez zbędnego ryzyka.