Rzeczoznawcy
i Biegli

Jesteśmy wsparciem dla rzeczoznawców i biegłych sądowych. Dostarczamy rzetelnych danych, szkolimy z zakresu odczytu i analizy EDR.Udostępniamy narzędzia do samodzielnego odczytu lub dostarczamy danych źródłowych niezbędnych do analizy.

Pewność i bezpieczeństwo danych

Priorytetem jest dla nas rzetelność naszych usług pozwalająca zapewnić bezpieczeństwo i bezstronność pozyskiwanych informacji. Nasz proces realizacji zleceń umożliwia bezpieczny transfer i przechowywanie danych stanowiących wartość dowodową.

Wiarygodne i skuteczne rozwiązania

W przygotowaniu opinii duże znaczenie ma wiarygodność źródła danych pozwalająca na wystawienie rzetelnej opinii. Pracujemy wyłącznie w oparciu o licencjonowane narzędzia poszczególnych producentów pojazdów i Bosch CDR. Dostarczamy pliki źródłowe z odczytu do każdego realizowanego zlecenia co umożliwia weryfikację ich poprawności np. przed sądem.

Wsparcie i doświadczenie ekspertów najlepszych na rynku

Nasi Analitycy wspierają rzeczoznawców w całym procesie: od odczytu do analizy danych. Posiadają wieloletnie doświadczenie, które jest niezbędne w procesie weryfikacji przebiegu zdarzenia i wystawienia opinii technicznej potwierdzającej historię wypadkową pojazdu.

Odczytane dane elektroniczne z badanego pojazdu są fundamentem do stworzenia obiektywnego, rzeczowego raportu, który zawiera listę zarejestrowanych zdarzeń
oraz dane wypadkowe pojazdu w formie tabeli i wykresów. Potwierdzają one zaistnienie zdarzenia drogowego.